Hakkımızda

32 yıllık mesleki birikimi ile 2007 yılından beri Yeminli Mali Müşavirlik yapan Mihdiye Orhan tarafından kurulan şirketimiz; Dinamik ve tecrübeli kadromuz ile hizmet verdiğimiz kurumların yerinde ve zamanında denetimi yapılarak oluşabilecek risklerin önüne geçilmesi prensibimizdir. Sağlıklı ve güncel bilgilerle, kurumlarda ortaya çıkabilecek sorun ve problemlerin aşılmasına zamanında müdahale edilmektedir.

SPK ve EPDK ve KGK’dan almış olduğu yetkilerle Bağımsız Denetim ve Raporlama hizmetleri vermektedir. Yanı sıra 3568 sayılı Serbest Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik Kanunu kapsamında denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Müşterilerimizi muhasebe sistemleri, raporlama, vergisel yaklaşımlar, denetim ve iç denetim uygulamaları açısından uluslararası normların üzerine taşıyarak kârlı bir şekilde büyümelerini firma misyonu olarak benimsemiştir. Bu doğrultuda şirketimiz prestijli müşteri portföyü ile Türkiye’nin en deneyimli müşavirlik firmaları arasında yer almakta ayrıca değişik sektörlerde yerli ve yabancı firmalara hizmet vermektedir.

Bu doğrultuda; Şirketimiz profesyonellerden oluşan kadrosu ile müşterilerine; vergi uygulamaları, değerlemeler, denetim, finansal danışmanlık, hakemlik, iç kontrol, insan kaynakları, iş ve sosyal güvenlik hukuku, muhasebe danışmanlığı, vergi müşavirliği, Outsourcing hizmetleri, şirket stratejileri, ticaret hukuku ve yönetim danışmanlığı konularında hizmet sunmaktadır.